پودر تالک در رنگ سازی

عرضه پودر تالک

عرضه پودر تالک

پودر معدنی تالک پودری نرم و به رنگ سفید میباشد. همین ویژگی پودر تالک باعث شده است که از آن در صنعت رنگ سازی به طور گسترده ای استفاده شود.سفیدی و روشنی پودر تالک دلیل عمده کاربرد آن در رنگ سازی می باشد که افزودن آن باعث سفیدی و روشن شدن رنگ می شود.

این پودر یک پرکننده عالی، بهبود دهنده، افزودنی مناسب برای محافظت از اشعه ماوراء بنفش و ضد زنگ زدگی برای رنگ ها می باشد. که میتواند منافذ را به خوب بپوشاند. از آنجا که تالک، چسبندگی رنگ به دیوار را افزایش می‌دهد. از این رو یک افزودنی مهم در رنگ سوسپانسیونی است. بیشتر رنگ سوسپانسیونی از ذرات معدنی در یک مایع می باشد. شکل های صفحه ای از ذرات تالک، سوسپانسیون جامد را بهبود می دهند. که می تواند کمک کند تا رنگ مایع بدون شل شدن به دیوار بچسبد.

از جمله خواص مهم تالک امروزه تالک با اکسید تیتان رقابت می نماید. حدود 8.5 درصد تالک تولیدی جهان به عنوان ماده پرکننده و رنگی در صنعت رنگ سازی استفاده می‌شود. از جمله خواص مهم تالک در رنگ میتوان به نرمی ، ضریب پخش خوب ، خنثی بودن در مقابل محلولها و وزن مخصوص کم آن اشاره کرد.

 پودر تالک همچنین در تولید رنگ های تزئینی، پوشش های صنعتی، پاستای رنگدانه، آغازگرها، مینا، چسب، بتونه و دیگر محصولات صنعت رنگ سازی کاربرد دارد.

تالک با سختی کم با ارزش است. چون که باعث آسیب سایش کمتری روی نازل اسپری و دیگر وسایل موقع رنگ کردن می شود. پودر تالک بایستی مرغوب و باکیفیت باشد تا بتواند رنگی با کیفیت مناسب تولید نماید.

گروه صنعتی و معدنی MPSM

عرضه پودر تالک

کارخانه MPSM با در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته. و به کارگیری مهندسین حرفه ای و همچنین بیش از 40 سال سابقه درخشان . در تولید پودر های میکرونیزه تالک، میکا و کائولن به عنوان بزرگترین مرکز تولید کننده پودر های معدنی تالک، میکا و کائولن شناخته می شود.

برای سفارش پودر تالک، پودر میکا و پودر کائولن. و یا دریافت قیمت پودر تالک، پودر میکا و پودر کائولن و همچنین اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 02141093000 تماس حاصل فرمایید. و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

گروه صنعتی و معدنی MPSM

MPSM

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@mpsmgroup.com ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟