پودر تالک در لوازم آرایشی و بهداشتی

تالک ماده ای خالص، بدون مواد سمی و بو می باشد. صنایع آرایشی و بهداشتی از قدیم تا کنون به پودر تالک متکی بوده اند. و بسیاری از شرکت های بزرگ و معتبر ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی از پودر تالک برای تولید محصولات خود استفاده می کنند.

دلیل کاربرد گسترده تالک در لوازم آرایشی و بهداشتی رقیق کردن رنگدانه های موجود در مواد آرایشی است. ازاین پودر برای رقیق کردن رنگدانه های قوی موجود در مواد آرایشی استفاده میشود. که کاربرد آن ها بدون استفاده از پودر تالک غیرممکن می باشد.

پودر تالکی که در مواد آرایشی استفاده میشود بایستی خالص باشد تا کیفیت محصول افزایش یابد. موادی که از تالک به صورت عمده در آنها استفاده میشود عبارتند از: کرم پودر، سایه چشم، مداد چشم، رژ لب، سرمه چشم، رژ گونه و غیره.

از آنجا که این ماده به راحتی به پوست می چسبد و نرم می باشد به راحتی قابل شست و شو می باشد. و هیچ ضرری برای سلامتی پوست به همراه ندارد. تالک باعث پایداری بافت ماده آرایشی، ضدآب بودن آن و همچنین ماندگاری آن روی پوست میشود. تالک مانع از پخش شدن مواد آرایشی بر روی پوست می شود و به عنوان پوشش دهنده برای منافذ باز پوست استفاده می شود.

پودر تالک در لوازم بهداشتی

از آنجا که قدرت جذب پودر تالک بالاست می تواند به عنوان جاذب برای جذب روغن ، عرق و چربی های پوست، جذب بو، نم و رطوبت استفاده میشود. پودر تالک برای کاهش چربی سر نیز کاربرد دارد. که به طور عمده در شامپوهای خشک به دلیل خاصیت جذب چربی استفاده میشود.

از جمله کاربردهای گسترده دیگر پودر تالک در انواع پاک کننده ها، پودر های لباس شویی، پودر نوزاد و پودرهای عرق گیر می باشد.

برای سفارش پودر تالک می توانید از طریق واتس اپ و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

گروه صنعتی و معدنی MPSM

MPSM

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@mpsmgroup.com ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟