پودر تالک در کاغذسازی

خرید پودر تالک

پودر تالک به دلیل دارا بودن درصد تخلخل بسیار بالا. در صنعت کاغذ سازی به عنوان فیلر یا پر کننده و بهبود دهنده کیفیت کاغذ استفاده میشود. سفید بودن رنگ پودر تالک باعث میشود که رنگ سفید درخشانی به محصولات بدهد . تالک کدری، روشنی و جذب جوهر و مرکب کاغذ را افزایش می دهد. این ماده باعث پر نمودن فضاهای خالی خمیر چوب و یکدست کردن سطح
کاغذ می‌شود.

به طور عمده از پودر تالک در سه مرحله ی تولید کاغذ. یعنی پرکنندگی، کنترل ناهمواری و کاهش چسبندگی و نیز روکش کاغذ استفاده می شود.

بیشترین مصرف تالک در صنعت در تولید کاغذ می باشد. در نتیجه تالکی که در این صنعت استفاده می شود، باید با کیفیت بوده یعنی مواد اولیه آن نرم، بدون هرگونه شن و ریگ باشد. گروه صنعتی و معدنی MPSM با بیش از 4 سال سابقه درخشان. با داشتن تجهیزات پیشرفته و به کار بردن فناوری روز و ماشین آلات پیشرفته و به کار گیری مهندسین مجرب. پودر های معدنی و میکرونیزه تالک، میکا و کائولن مرغوب را با بالاترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می نماید.

برای خرید پودر تالک، پودر میکا و پودر کائولن یا دریافت اطلاعات و سفارش یا قیمت پودر تالک، قیمت پودر میکا و قیمت پودر کائولن. با شماره 02141093000 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشد.

گروه صنعتی و معدنی MPSM

MPSM

×

سلام!

برای چت در واتس اپ بر روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و یا درصورت تمایل می توانید به آدرس info@mpsmgroup.com ایمیل ارسال نمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟